Psychologia kliniczna

psi

To nie przez wielkie sprawy trafiamy do domu wariatów (…) lecz przez sznurowadło plączące się pod nogami, gdy czas nagli.

Poza językiem angielskim zajmuję się moją drugą miłością: psychologią kliniczną.

Oferta

Oferuję profesjonalne konsultacje psychologiczne skierowane do młodzieży oraz dorosłych prowadzone przez komunikator Skype. Konsultacja taka pod względem merytorycznym i praktycznym nie różni się od wizyty w tradycyjnym gabinecie, może jednak być jedyną dostępną formą pomocy dla tych, którzy z pewnych względów (np. niepełnosprawność, choroba, lęk) nie mogą udać się do takiego gabinetu.

Pracując w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, szczególnie zapraszam osoby LGBT, które doświadczają trudności związanych ze swoją orientacją seksualną, brakiem akceptacji samych siebie lub ze strony innych. Zapraszam też rodziny osób LGBT, ale nie tylko. Pomoc kieruję także w stronę tych, którzy cierpią z powodu zaburzeń afektywnych i lękowych, są zagubieni, nie mają wsparcia bądź znajdują się w takim momencie w życiu, w którym nie wiedzą, co dalej począć. Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz pomocy, skontaktuj się ze mną pod adresem marcel.kucaj@gmail.com celem omówienia terminu spotkania.

Cennik i zasady współpracy

Konsultacja trwa 50 minut, a cena za jedną konsultację wynosi 80-100 złotych (100 złotych pierwsza konsultacja, 80 złotych każda kolejna). Do samej konsultacji potrzebne jest konto na komunikatorze Skype, mail (na który przed pierwszą konsultacją wysyłam specjalny formularz umożliwiający mi jeszcze przed spotkaniem przyjrzenie się potencjalnemu problemowi) oraz mikrofon ze słuchawkami. Opłaty za konsultacje wnosi się z góry na konto w Polsce lub poprzez Paypal, a wszelkie opłaty związane z przewalutowaniem i/lub realizacją przelewu zagranicznego ponosi klient. Ustalone terminy konsultacji nie podlegają zmianie. Więcej o mnie na stronie Moje wykształcenie i doświadczenie.

Uwagi końcowe

Warto pamiętać, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Są tylko takie, z którymi trudno się nam pogodzić. Nigdzie nie jest też napisane, że zawsze każdego dnia musimy mieć wszystko pod kontrolą i z uśmiechem śpiewająco rozwiązywać wszystkie problemy. Nie każdy, kto wędruje, jest zagubiony, ale warto sięgnąć po pomoc, gdy czujemy, że rzeczywistość zaczyna nas przytłaczać.